סורגים שקופים

סורגים שקופים

כשמדובר בילדים שלכם, הבטיחות היא מעל הכל.

אנחנו בחברת גלסמן שומרים על הילדים שלכם ומייצרים עבורכם סורגים שקופים, עמידים, איכותיים, שגם יסייעו בהגנה מפני נפילות וגם ישמרו על מראה אסתטי ונקי לחלונות הבית שלכם.

סורגים שקופים נכנסו לחיינו לא מזמן ופתרו כל כך הרבה בעיות שמנעו מאנשים את הרצון להתקין סורגים לא שקופים:

  1. לא פוגעים באסתטיקה של החלון – סורגים שקופים פשוט נראים טוב. אין דרך אחרת להגיד את זה. הם כמעט ולא מורגשים, לא משפיעים על עיצוב החדש והאמת? הם לא נותנים לנו הרגשה של כלא כמו הסורגים הסטנדרטיים.
  2. קלים מאוד לתחזוקה – מלבד ניקיון פעם בתקופה עם מגבון, אין מה לתחזק את הסורג – הוא לא מחליד, לא נחלש, הוא פשוט נשאר עמיד, יפה ונקי לאורך שנים.
  3. מחיר משתלם – כן, זה רק נראה יקר. הסורגים השקופים שלנו זולים, טובים ופשוט פספוס לא לקנות אותם. קבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות, מה אכפת לכם? 🙂

סורג שקוף בשביל השקט הנפשי שלכם

תחשבו על הסיכוי הכי קטן, על הרגע שבו הילד שלכם ירגיש סקרן מספיק לעלות על החלון ולהציץ לראות מי הילדים שמשחקים למטה.

עכשיו עצרו, מחשבות כאלה וחרדות כאלה יכולות להיעצר עם סורג שקוף, בטיחותי וידידותי שישמור על הילד או הילדה שלכם מכל נפילה אפשרית מהחלון. הסורג כל כך עמיד שגם אם תנסו בכוח לדחוף אותו לא תצליחו להזיז אותו מהמקום. 

שאלות ותשובות

בטח, סורגים שקופים בטיחותיים לילדים ב-100%. הסורג מיוצר ומתוכנן על פי תקן “בית בטוח” 6250 של מכון התקנים. תקן זה נועד להבטיח התאמה לדירוג הבטיחות עם ילדים בבנייני מגורים.  שמירה על ילדים היא מטרה עליונה מבחיתנו.

כן, סורג שקוף ניתן להתאמה ואפשר להתקין אותו בכל בית ובכל חלון

כן, הסורגים עשוים מחומר הנקרא “פוליקרבונט”. העובי שלו הוא 8 מ”מ והוא חזק מאוד ובכל יכולת עמידות גבוהה במיוחד לשברים ועומד בכל התקנים המחמירים.

בוודאי, אפשר להתאים את צבע המסגרת של הסורג השקוף לצבע חלון האלומיניום בבית.

מידע נוסף