שאלות ותשובות בנוגע לסורגים בדירות שכורות

אתה לא מובטח בטיחות מניסיון פריצה וחששות בטיחות שקשורים לילדים כי הדירה היא לא שלך. לפעמים, יש שאלות על מי אחראי לשים סורגים ומה הנושאים הכלכליים. אנחנו נספק קצת מידע על הנושא בקווים הבאים.

שאלה ראשונה, מי מתקין סורגים בדירה שכורה?

במיוחד, החוק לא דורש מבעלי בתים לשים סורגים או סורגים שקופים. זה רעיון טוב לבעלי בתים לשים סורגים כדי למנוע מפושעים להיכנס לדירותיהם ולהימנע מתאונות. אם בעל הבית מחליט לא להתקין סורגים, הוא לא מחויב. לכן, חשוב לוודא שלדירה יש סורגים. זה יאפשר לך לדרוש התקנה מבעל הבית כתנאי לכניסה שלך לדירה. ייתכן שלא תוכל להתקין סורגים אם בעל הבית לא מוכן לעשות זאת.

קראו עוד: כמה עולים סורגים שקופים?

האם זה אפשרי להחליט על ההתקנה בעצמנו?

לפני שאתה קונה סורגים לדירה שכורה, אתה חייב להודיע לבעל הבית ולקבל את רשותו. גם אם אתה רק מתקין סורגים זמניים בדירה שכורה אתה עדיין צריך לקדוח את הקירות ולהתמודד עם בעל הבית אם יש לך תלונות. אתה יכול לבחור בין סורגים זמניים וקבועים.

מה ההבדל בין סורגים זמניים וקבועים?

סורגים קבועים עשויים מברזל או ממתכות אחרות. אנחנו מספקים אותם בצורה המוצהרת. הם עשויים מחומר עמיד ושקוף שהוא חזק ועמיד ועומד בכל דרישות חברת הביטוח. סורגים זמניים לדירה שכורה לעומת זאת הם סורגים קלים יותר שלא נועדו למנוע פריצות, אלא יכולים לשדר מרחוק, כי הבית מוגן, שמור ומאובטח. עם זאת, מטרתם העיקרית היא להגן על ילדים מפני נפילות ממקומות גבוהים.

מה עדיף מאשר להתקין?

הכל תלוי בך. יש שני יתרונות לברים זמניים. הסורגים האלה לא יקרים לרכישה והתקנה, ויכולים להיות נמוכים כמו מאות שקלים. הם פתרון מצוין לאנשים שלא רוצים או צריכים להשקיע במקומות זמניים. הם גם קלים להגדיר ולהוריד בקלות. הם אינם מציעים הגנה מספקת מפני גנבים ופורצים.

שאלות נוספות? דברו איתנו