מה העלות של סורגים? אנחנו עושים לכם קצת סדר

מה העלות של סורגים?

סורגים לבית, למשרד ולעסק מספקים הגנה בסיסית מפני פריצות, נפילות, ונדליזם ופשעים אחרים. סורגים לבית, למשרד ולעסק הם אמצעי הגנה חיוניים מפני נפילות, פריצות, מעשי ונדליזם וכו’.

אז כמה הם באמת עולים?

חשוב לזכור שיש הרבה דרכים לגלות כמה עולים סורגים. הכל תלוי בגודל החלון שיש להתקין. ככל שהשטח גדול יותר, כך העלות גבוהה יותר. סורגים יכולים להשתנות גם מבחינת החומרים שלהם, תהליך הייצור, ההתקנה, אופי ואיכות השירות.

סורג שקוף או ברזל

הסורג השקוף מעוצב על ידי גלאסמן זכוכיות. הוא מציע רמה גבוהה של בטיחות, מיגון ושקיפות. זה לא משפיע על עיצוב המשרד או הבית וגם לא על הנוף מבחוץ. נתונים אלו, יחד עם סיבות נוספות, מראים כי ייתכן שהגריל השקוף אינו הבר היקר ביותר בשוק. עם זאת, זה עדיין מאוד משתלם. כאשר אתה מתייחס לסורגים זולים במיוחד, אתה מתכוון למוטות הברזל.

הסורגים הללו עולים 700-800 לשעה עבור חלון בגודל ממוצע. הסורגים האלה יכולים להסיח את הדעת לחזות הבית ולנוף. עם זאת, מוטות פוליקרבונט שקופים המעוגנים לקיר עם מערכת ייעודית ושקופים לשנים רבות לא ידהו.

סורגים שקופים הם דרך מצוינת להשוות מחירים. תבחין בשני טווחי מחירים. הראשון הוא סורג שקוף, העומד בדרישות של חברות הביטוח. הוא מאושר על ידי מכון התקנים ומגן מפני קרינת שמש מזיקה. בחלון בגודל ממוצע, הסורג הזה יעלה בין 1,100 ל-1,200.

סורג שקוף

סורג שקוף למניעת נפילה ממקומות גבוהים

סורג שקוף נגד פריצות הוא מוצר נוסף. לסורג זה יש בדיוק את אותן תכונות אך מספק הגנה מפני פריצות אלימות. סורג זה יעלה בין 1,300 ל-1,400 מטר לחלון בגודל ממוצע. הפרש המחירים בין מוטות ברזל רגילים לסורגים שקופים אינו גדול. זה נכון במיוחד כשחושבים שהסורג הזה יהיה השקעה שתחזיק מעמד 10 שנים. כמו כן, תהיה לכך השפעה משמעותית על איכות החיים שלכם בבית, בדירה, במשרד או בבית העסק שלכם.

רוצים לדבר? צרו איתנו קשר