כמה עולים סורגים שקופים?

סורגים שקופים מספקים קונוטציה נעימה. רבים עדיין מקשרים בין סורגים לבין דרך להרחיק פושעים (כמו בכלא) ולא למנוע מהם להיכנס. אפילו מי שפחות מכיר את המושג לא יכול להכחיש את החשיבות של סוגרים שקופים בתפקיד על הגנת הבית, העסק או המשפחה.

ניתן להשתמש בסורגים כדי למנוע נפילות מגובה החלונות הנגישים לילדים ולהגן על פורצים בקומות התחתונות. סורגים אלה, שהם באיכות גבוהה, מציעים ביטחון ותחושת בטיחות ולהגן מפני מקרים מסוג זה.

יצרנו את המדריך הזה שיעזור לכם לבחור סורגים איכותיים שלא יגרמו לכם להרגיש מוגנים ובטוחים

התקנת סורגים שקופים בביתך או בבית העסק

עלות הסורגים ועלות ההתקנה מושפעים מכמה גורמים. ישנם דגמים רבים לבחירה, כולל ברים ישרים או חטיפי גריל עם עיצובים וקישוטים דקורטיביים. המחיר מושפע על ידי הסוג של גריל. הגריל עם יותר קישוטים יעלה לך יותר.

החומר של הסורג ישפיע גם על מחירו. טיפול גלוואני משמש כדי להגן על סורגי ברזל מפני חלודה ולהפוך אותם עמידים יותר לסביבה. הסוג של גלוואן הגריל עובר, גלוואן חם או קר, ישפיע על המחיר.

סורגים שקופים יכולים להיות עשויים מחומרים אחרים מאשר ברזל כיום, כולל סורגים שקופים העשויים מפסים מלוטשים. סורגים שקופים הם דרך נהדרת להגן על הבית שלך מנפילה ולתת לך את הנוף הטוב ביותר האפשרי.

המחיר יושפע ממורכבות ההתקנה. סורגי הרכבה סטנדרטיים של חלון יהיו קלים יותר מאלה הנמצאים בגובה הדורש סולם, פיגום או חלונות אחרים שאינם סטנדרטיים. מחיר הסריג יושפע גם מגודלו, הפרופיל, עוביו וצבעו.

התקנת סורגים שקופים באופן מקצועי

התקנת ברים עצמיים אינה דורשת התקנה מקצועית. ישנם סורגים רקובים שיכולים להיקשר לחלונות ולהוסר במקרה הצורך. אפשרות זו מתאימה ביותר למגורים זמניים ושוכרים המבקשים להגן על חלונותיהם, אך לא להשקיע בדירה. חברת אל סורג ‘רשמה פטנט על גריל וינבר. ניתן להרכיב אותו עם הוראות היצרן.

בטיחות היא עניין של חיים ומוות. ברים הם יותר מתכונה דקורטיבית. הם משמשים כאמצעי בטיחות לשמירה על בני הבית. סורגים שאינם מותאמים כראוי עלולים בקלות להתפרק ולגרום לבני הבית להיות לא בטוחים.

יש צורך בהתקנה מקצועית של חברה בעלת ניסיון וותק כדי לכוון את הסורגים לחלונות ולהתקין אותם בהתאם לכל דרישות הבטיחות. תקנה מחברה מקצועית תחסוך לך כסף ותספק הגנה לביתך ולתושביה.

לאחר שתלמד יותר על העלויות והפתרונות, תוכל לבקש ציטוט מחברה מקצועית שתבטיח שהיא עונה על הצרכים, התקציב והציפיות שלך.

Glassman זכוכיות מציעה מגוון רחב של הגנת בתים ופתרונות הגנה במחירים סבירים. אנחנו גם מציעים מקצועיות בלתי מתפשרת. הצוות שלנו מקבל את ההדרכה הנחוצה על מנת לעמוד בתקנות הבטיחות ולספק מענה אישי לכל ליקויים.

מצאת את המקום הנכון אם אתה מחפש ברים עבור הבית או העסק שלך. אתם תהיו מופתעים ממגוון פתרונות ההגנה עבור חלונות כמו הגריל השקוף. זה ייתן לך שלוות נפש ויספק לך ביטחון מלא.